Červen 2011

Něco málo o Michelle

25. června 2011 v 0:53 | Michelle & Lenna |  Michelle
Ahoj vy všichni! :)

Ode doby, kdy nám naše Angie věnovala tenhle blog, který vyhrála v soutěži, uběhlo už docela dost dní. Lenna vás přivítala, řada je na mě.
Myslím, že většina z vás už mě nějaký ten pátek zná, že? Většinou o sobě docela nerada mluvím. Ale vezmu vás sebou do mého světa. Ukážu vám, co mě fascinuje, inspiruje a děsí. Co mě zrovna baví, který outfit se Billovi nepovedl... No však mě znáte. :D
Budu se snažit přispívat víc, než pravidelně. Ale jsem flákač a taky si občas strašně protiřečím.
& that´s all. :)A protože je dost pozdě a datum dnes čítá 25.6., neodpustím si malé připomenutí. Dnes je to 2 roky, co náš svět přišel o někoho absolutně vyjímečného. Neumím si představit, kolika lidí se to dotklo, nebo ne. Mě osobně hodně.

RIP, KING OF POP.

Tímhle videem se loučím.:)

M.

Na úvod ^^

10. června 2011 v 1:34 | Michelle & Lenna |  Lenna
Ahoj! ^^
Vítám vás na našem novém blogu.
Tuto stránku již před tím někdo vlastnil. Původní majitel ale blog zrušil a pak nevím, jak se to stalo, ji vyhrála naše kamarádka Angie v soutěži u blog.cz. No a protože už se okolo TH moc nepohybuje, nabídla Michelle, jestli si ho nechce nechat. Ta napsala mně, jestli si ho má nechat a nakonec jsme se rozhodly, že si uděláme blog spolu ^^. Nevím, asi bych nečekala, že tu denně přibydou nějaký novinky o TH, od toho tu je Evule a jen bychom ji kopírovaly. Spíš se zaměříme na nás dvě & TH, protože obě je zbožňujeme, obě toho máme hodně co říct.

Design ještě není úplně hotov, dneska jsem našla, že mi to tu dělá nějakej kravál, ale brozo už to tu bude kompletní ;)

Contacts

8. června 2011 v 1:05 | Michelle & Lenna
Here you can contact us // Zde nás můžeš kontaktovat

Michelle
Lenna