Srpen 2011

^^ Asi pár změn

23. srpna 2011 v 17:57 | Michelle & Lenna |  Lenna
Léééute... dneska ve 3 ráno jsem dorazila domů z Tenerife. Cesta byla strašná... přeci jen letět 4 hodiny v kuse už je takhle dost velkej záhul.... kort ještě když k tomu sloužíte jako trampolína pro dvě děti.
Samozřejmě, ihned jak jsme přijeli, přišla rejpavá otázka švagrový, jestli jsem se byla opalovat na Měsíci, že jsem tak bílá, což mi okamžitě zkazilo celou radsot z toho, že jsem doma.

Kdybych to měla shrnout, celý prázdniny byly totální KATASTROFA a doufám, že už se nic takovýho NIKDY opakovat nebude. Postrádám veškerý pocit odpočinosti, postrádám všechno v co jsem doufala, že příjde. Myslela jsem, že až se z Tenerife vrátím, budu mít opět náladu dělat videa a grafiku a psát povídky jako šílená.

Přišlo to, ale ne tak silné, jak bych potřebovala. Moje inspirace je na bodu NULA. Stěží jsem dopsala povídku Výhled na Puerto Colon, sice jsem s ní ve finále spokojená, ale co po tom, když už na zbytek jsem vyždímaná?
Rozhodla jsem se, že od TWC trochu uteču a proto jsem rozepsala novou povídku PLAYING WITH ICE CUBE... neboli Hrátky s kostkou ledu. Docela u toho odpočívám, i když se to píše hůř než TWC.
Každopádně, do toho dva designy, jeden pro zatím nejmenovanou organizaci a druhej pro Doris. Moje inspirace je tímto totálně vyčerpaná a já nevím, kde čerpat dál.
Je mi ze všeho do breku, nikde nejsem štastná, všechno mě tíží. Nevím, je to asi nějaký blbý období.

Ale, ted už k téma, které jsem nevědomky začala, když jsem dávala jméno tomuto článku. Projíždím blogy poslední dobou dost často. Třeba takový blog Velvet & Extasy, Kawaii, Crazy.De.Bill a tak. Ale když jsem navštívila blog BUBBLY (se kterou se mimohochodem hrozně dobře kecá ;)..) tak se mi zastesklo. Navštívila jsem totiž rubriku o jejím blogu a tak. Zastesklo se mi po blogaření, protože když jsem viděla, jak píše o tom jak na jejím blogu bylo už 10 000 návštěvníků a tak. Vzpomněla jsem si na svůj Toms-Ookami blog, a řekla jsem si: kolik návštěvníků by ted asi měl a jak by vypadal? Třeba bych se časem dokopala to znovu rozjet. A proto jsem se rozhodla, že se zeptám Michelle, jestli bude souhlasit s tím, že bych si tu udělala takový svůj malý internetový brloh, ve své sekci. Hodím sem pár povídek, občas nějaký můj grafický výtvor. tohle mi opravdu chybí. Sice smazáním Tomova-Vlka ze mě spadla hrozná zodpovědnost s tím už konečně něco udělat, ale když se zabydlím trošku tady, tak to snad nebude tak smutné. Asi nebudu dělat volné designy, které byste si mohli stáhnout s lekcemi to taky asi nebude tak horké, ale alespon místo, kde se s vámi můžu dělit o svoje povídky, občasný grafický výtvor... třeba by mi nebylo tak smutno. ;)

To je asi všechno, jdu to domluvit s Michelle at si to tu můžu hezky pomalu zabydlovat ;)

Mějte se smějte se ;)
A Avé já! xDLenna Wolf

Hola!

7. srpna 2011 v 21:53 | Michelle & Lenna |  Lenna

(Tohle jsem psala ve 5 ráno vašeho času, takže mě prosím omluvte za případné chyby xD ale musela jsem to napsat, dokud to bylo čerství ;)..)


Hola! Hola!

Jak se máte brundibáři? Ha, hááá, já si užívám už 14 dnů na Kanárech a musím přiznat, že až na pár aktivit (které stejně provozuju minimálně) je to tu fak vopruz. Internet mi nechybí, píšu povídky po večerech, dělám design pro Doris, spolu s 'dokumentací', kterou později použiju pro návod nebo spíše ukázku, jak já dělám designy.


Teď už tu mám dokonce zprovozněný internet do USB, takže ta 'dovolená' od netu končí, přeci jen, nějakou práci tu furt mám. I když je jí teď už o dost méně, co se grafiky týká.


A o tom bych taky chtěla mluvit.

Ti co znali můj blog TomsOokami, vědí, že teď už ho prostě nemají šanci najít. Ten blog neexistuje, smazala jsem ho a to z jistých důvodů, o kterých bych ráda mluvila.