Hola!

7. srpna 2011 v 21:53 | Michelle & Lenna |  Lenna

(Tohle jsem psala ve 5 ráno vašeho času, takže mě prosím omluvte za případné chyby xD ale musela jsem to napsat, dokud to bylo čerství ;)..)


Hola! Hola!

Jak se máte brundibáři? Ha, hááá, já si užívám už 14 dnů na Kanárech a musím přiznat, že až na pár aktivit (které stejně provozuju minimálně) je to tu fak vopruz. Internet mi nechybí, píšu povídky po večerech, dělám design pro Doris, spolu s 'dokumentací', kterou později použiju pro návod nebo spíše ukázku, jak já dělám designy.


Teď už tu mám dokonce zprovozněný internet do USB, takže ta 'dovolená' od netu končí, přeci jen, nějakou práci tu furt mám. I když je jí teď už o dost méně, co se grafiky týká.


A o tom bych taky chtěla mluvit.

Ti co znali můj blog TomsOokami, vědí, že teď už ho prostě nemají šanci najít. Ten blog neexistuje, smazala jsem ho a to z jistých důvodů, o kterých bych ráda mluvila.Jako hlavní důvod, kterým bych argumentovala, proč jsem ten blog smazala je ABSOLUTNÍ NEDOSTATEK ČASU, ENERGIE, INSPIRACE a hlavně CHUTI něco vytvářet. Jde o pár projektů, do kterých jsem se pustila, o kterých se teď zatím nebudu zmiňovat. Na to je ještě času dost. Pak je tu taky byla práce, kterou jsem dělala. Neměla jsem čas a ve finále ani prostředky. Notes věcně nefunguje a já už nevím, co s tím. Navíc, člověk příjde z práce strhanej jak pes a je rád, když se přes mobil pčihlásí k domáci wifi, aby se aspoň podíval na twc blog po povídkách. Většinou stejně usne uprostřed rozečteného dílu. Energie je v tahu. Inspirace by se nějaká našla, ale ve finále chybí chuť, protože člověk se nad něčím sere (třeba jako u designu k tomuhle blogu,) 11 hodin, aby mu to ve finále všichni zkritizovali. Pak se není čemu divit, že se mi nechce. Chápu, že se nezavděčím každému, ale člověk by měl svoji kritiku umět slušně a neafektovaně podat ;)

Další důvod, proč jsem zrušila blog je ten, že ani v budoucnu si čas stoprocentně nenajdu, právě díky těm projektům a další věc, 5. září nastupuji do nové školy a zároveň do práce v rámci praxe.

Prozradím, že budu pracovat ve švagrově firmě jako prendista (nevím, jak se to říká česky xD) v oblasti grafiky. Budu studovat grafickou školu v oblasti počítačové, propagační grafiky, a musím přiznat, že se kurňa těším, ALE jak jsem řekla, čas nebude. Chci ze sebe dát úplně všechno a vsadím se, že domů budu chodit více vyšťavená, než z předešlého zaměstnání.


Poslední, neméně důležitý důvod jste VY... nebo vy... lidé okolo mě, kteří se kolem mě pohybovali.

Možná nejde zrovna o vás, jde o lidi, které jsem, dá se říct 'nechala za sebou'. Proto jsem si také smazala facebook. A právě o ty lidi jde. O většinu. O jejich názory, které respektuju, ale rozčilují mě, otravují a tak ač je respektuju, nemusím je 'poslouchat' pořád nebo snad ano?

Stejně jako já vás nenutím, abyste četli moje názory a připomínky. Nikdo vás nenutí kontakt se mnou udržovat. Můžete ho ušmiknout stejně jako já ušmikla kontakty s většinou. Zůstali jen ti, bez kterých si svůj život nedovedu představit ;)

Ostatní bohužel. Abych řekla pravdu, nejvíce mě v hlavě leží jedna věc. A to ta, že i když se byť ve srandě nebo jakkoliv to neberu vážně, protože se ZNÁM, špatně vyjádřím, konkrétně o TH, tak se strhne mela a najednou jsem největší kráva na světě. Pochopte, že TH pro mě nejsou jediní a poslední dobou jsem z fans tak otrávená, že bych mohla díky tomuhle říct, že jsou pro mě poslední z oblíbených. Některé fans mi je dokonale znechutili. A i když jsem si třeba nechala ostříhat vlasy jako měl Bill, to neznamená, že jsem fanynka za hrob nebo naopak. Jsou to jen vlasy.

Moje sestra měla sestřih stříhaný podle Billa a z duše ho NENÁVIDÍ. Další věc, byla ta 'histerie' co se semlela kolem 'Tomovo holky'. Ano, taky jsem to řešila šíleným způsobem, byla jsem smutná, protože vedle něj bych si představovala někoho jiného. Více.... 'lépe stavěného' xD a taky proto, protože jsem si uvědomila, že už to není ten malý roztomilý klouček, co říká, že fikne všechno co má kozy, ale vyspělý(a sakra sexy) mladý muž a že pokud má vztah, bude to taková ta láska, která vás totálně zrujnuje na jejím konci. Ale tak, budiž, řešili jsme to všichni, ale nikdy bych si neopovážila z pusy vypustit, že mě Tom zklamal, protože má holku a ne kluka nebo že dokonce opravdu není s Billem.


Všechno, co se kolem mě děje mi spíš otevřelo oči a sebralo mi to všechnu tu chuť a zapálení. Proto jsem smazala blog, facebook, dokonce jsem přestala dělat videa (ale MW2 vám slibuju, toho se snad jednou dočkáte xD), jediné, co dělám jsou tutoriály, nebo spíše tenhle jeden designový. Měla jsem chuť seknout s povídkami. Prostě přestat psát a unavovat se s jinýma věcma, ale toho jsem se nakonec nedokázala vzdát. I když jsem z veškerýho světa kolem TH absolutně unavená, otrávená a někdy mi je z něj na zvracení, nedokážu seknout se vším. TH mě stále unášejí do jiné dimenze, stále si je užívám a naivně doufám xD. Takže TWC je pro mě absolutně neukončitelné. Můj svět by se tak stal tím nejsmutnějším a to nechci. Zároveň vás ráda těším svými výtvory i když nejsou tak perfektní a nejsou to literární díla, ale baví mě to, baví mě vás těšit tím, co tvořím, alespoň v tomhle odvětví. Napadlo mě, začít s novou přezdívkou, ale to by nakonec bylo velmi komplikované a na to jsem líná a nechci otravovat Januli. Takže jediné s čím pokračuju jsou povídky, tenhle blog, o který se naštěstí dělím s Mishi Plushy a právě ona je jedna z těch lidí, kteří mě drží nad vodou, abych se na to všechno nevysrala, ona a ještě pár těch nejlepších (Mykerina, Teri-Turmawenne, Atsuko, Pétina, ve finále i Mizuki, Doris) mě učí každým dnem větší a větší toleranci. Dokazují mi, jak jsou dny bez nich šedivé a jak moc šťastný člověk jsem, že je mám. Ukazují mi, že mě mají rádi a i když melu sračky a jsem hnusná, smutná, sociálně vyčerpaná, nepříjemná a mám chuť to všechno vzdát. Jsou tu pro mě a mají mě rádi. Za to moc děkuji, protože nebýt jich, ta Lenna ve mě by nejspíš zemřela a já bych už nebyla úplná. Díky nim se ze mě stal žijící člověk a ne přežívající psychopat ;)


Snad jsem vám nějak přiblížila moji situaci. Snad chápete moje rozhodnutí, moji nechuť být 'na výslunní' nebo jak to mám říct. Prostě si chci zalízt do díry s haldou mých měkkých milujích lyšáků (přátel) a oddávat se dokonalému soukromí a důvěryhodnému prostředí ;)


Teď už jdu spát... jsou tu skorem 4 ráno (u vás v Čechách 5 ráno, mám tu na Tenerife trochu jiný čas...), byla jsem v kasínu s úžasnou pánskou společností; tímto děkuji všem třem pánům Alvarezům a Adrianovi za fakt super večer, z podpatků mě bolí uplně všechno, ale za ty 1500 euro vyhraných Tonym v pokeru to fakt stálo ;) bohužel fotky nemám, měla jsem jen malý psaníčko na doklady a peníze a fakt se mě nechtělo tahat zvlášť foťák, takže se nemůžu pochlubit. Boby, jsi fakt sexy kluk, takže to je naposled, co jsem s tebou šla ven, protože příště by to nemuselo dopadnou dobře xD


Teď GN... PA!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 *El *El | 7. srpna 2011 v 22:13 | Reagovat

Nejvíc mě dostalo to o Facebooku " Zůstali jen ti, bez kterých si svůj život nedovedu představit ;) " ♥!!!

2 tokiohotel tokiohotel | 7. srpna 2011 v 22:15 | Reagovat

[1]: A to je pravda, ty už tam patříš... jsi moje dcerka neasi ;)

3 *El *El | 7. srpna 2011 v 22:21 | Reagovat

[2]: ^^ Ale přemyšlela si někdy o tom jak rychle sme si jedna druhou oblíbily..? (aspon já tebe teda) ^^*
V podstatě 3 dny psaní na ICQ a potom hned Skypy a webky a grafičení ^^*♥ Maminko.^^

4 tokiohotel tokiohotel | 7. srpna 2011 v 22:42 | Reagovat

[3]: jo, bylo to rychlí no a pak jsme se viděli a tak, prostě do mýho života patříš, i když na tebe nereaguju pořád, furt dumám, kdo tě to na tom FB tak strašně sere xD

5 Turmawenne Turmawenne | 7. srpna 2011 v 23:04 | Reagovat

Děkuju ♥ ty víš, že při tobě budu stát kdykoli, navždycky.

6 *El *El | 8. srpna 2011 v 9:49 | Reagovat

[4]:Sem hrozně ráda že do něj patřím..! :)♥. Zrovna včera než sem usla sem vzpominala na naše první konverzace :D Pamatuju si jak sem byla nadšená z toho žes mi vubec odepsala :D Jak sem se ti snažila podlézt :D Ale abys věděla..! Tu složku " Lenna- grafika" mám v pc pořád.. ! :D
Jak sem si přečetla výše zminovanou větu tak sem se culila na monitor jak debil celou dobu co sem to dočítala :DD
Mě a sere..?:D Ty hele, to bys mi musela ukazat status a ja ti řeknu na koho to zrovna bylo :DDD
Btw: Vím že nejseš až tak blbá aby sis toho nevšimla, ale ty tvoje komentáře nejdou moc přečíst přes to " Webmiss" :DD♥

7 Angie Angie | E-mail | Web | 8. srpna 2011 v 21:25 | Reagovat

Mám pocit jako by jsi to nepsala ty. Znám tě jako tu "crazy Lennu" a takovýhle hlubokomyslný, vážný článek mi k tobě nejde. Ale líbí se mi to. Takže hodně štěstí v ...hm novém životě (?)... :-)

8 tokiohotel tokiohotel | 8. srpna 2011 v 21:57 | Reagovat

[6]: Já vím, já  jsem to přenastavovala jak dlouho... a stejně si ten blog dělá, co chce xD
no statusy... teď jsem líná hledat, ale když mám špatný pocit, že to je na mě, tak se vždycky ozvu, vždyť mě znáš xD

[7]: Angie já jsem furt ta crazyLenna, jenom to nějde být taková pořád. Někdy jsi ze všeho strašně unavený, určitě to znáš. Navíc nastal čas dospět a postarat se o sebe sama a to rozhodně nepůjde, když budu dělat pi*oviny na netu, hrabat se v nedůležitém blogu a ve finále nestíhat věci do školy. Mám svoje plány a dřív či později bych na tohle přišla taky a všechno smazala tak jako tak. Nikdo nikde není napořád a já už vůbec ne, sama víš, že jsem tvor stěhovavý a zase mi přišlo škoda to nechávat jen tak volně běžet ten blog s bílou plochou, máme společně s Misch tenhle blog, to na vykecání a pár obrázků stačí, povídky pošlu na TWC blog, i když se mě to poslední dobou příčí kvůli jisté osobě, ale všechno to, co jsem smazala a přestala dělat bylo jen proto, že to zbytečně žralo můj čas ;)

9 tokiohotel tokiohotel | 8. srpna 2011 v 21:58 | Reagovat

[5]: ty vždycky kočí ;)

10 Doris Doris | 18. srpna 2011 v 18:46 | Reagovat

tututu :-* Ty vis ze jsem to chapala uz kdyz jsi mi rikala ze s tim koncis. Mrzelo me to, ale chapala jsem te. Mas toho fakt nad kybl moc. Ale jsem rada, ze se mnou to neskoncilo, ba dokonce, ze se mnou tvoris uzasnou povidku :) (aspon podle me uzasnou) :)Btw. tenhle dess je dokonaly a mam dotaz, zda si smim hodit k sobe odkaz na nej, kdyz na tvuj solo uz nemam a na michelle jsem ani nikdy nemela (jsem to ale lama ja vim)

11 Extasy Extasy | Web | 19. srpna 2011 v 8:45 | Reagovat

Moc děkuju za nabídku, určitě pouvažuju. Brala bych ho, ale musím to promyslet, abych tě kdyžtak "otravovala" už s konkrétní představou:-) Já radči ty jednodušší úpravy, něco jako máš ty! Tady se mi to hodně líbí ;-)

12 RsM-JinJang RsM-JinJang | 28. srpna 2011 v 17:58 | Reagovat

*
Já jsem hlavně hrozně ráda, že MW.2 bude pokračovat, protože jsi mi naznačila děj a já jsem na to hrozně zvědavá ve vašem zpracování.. =o)

13 Hina Hina | E-mail | 29. srpna 2011 v 19:23 | Reagovat

Uplně vím, jak se cítíš! Taky jsem měla takový pocit, že se na všechno vykašlu, twc přestanu číst, blog s twc přestanu navštěvovat a dokonce i že přestanu poslouchat TH-prostě zapomenu, že jsem vůbec někdy o nějakých TH a twc vůbe slyšela. Z pokoje mi zmizely všechny CDčka, plakáty a všechno, co bylo s TH jakkoliv spojené a nějak mi je připomenout. K tomuto stavu mě dohnal ten rozruch kolem nich-už toho bylo vážně moc. Takhle jsem se cítila pár týdnů(a jsem moc ráda, že ne několik měsícu). Ale pak jsem si řekla, že se přece kvůli nějakým blbým fanouškům nenechám znechutit skupinu, s kterou mám spojeno tolik vzpomínek :)  Ještě na nějaký čas jsem se zavřela před světem a drbech o TH a měla jsem jen své myšlenky, které mnohdy nebyly pravdivé, ale hlavní bylo, že to byly jen a jen moje myšlenky. Časem jsem dostala chuť si zase přečíst twc, poslechnout si nějaký CD a podívat se  na net, co je s TH novýho. Takže nezoufej! Časem to přejde, ale dej si na nějakou dobu od twc a TH pokoj :)

14 Lenna Lenna | 30. srpna 2011 v 0:05 | Reagovat

[13]: no, vis, tady jde spis o urcity druh "utikani" z te hnusne tezke reality... Ja se toho nejak nemuzu vzdat a proste... Uhm nejde to, moje fantazie by me dostala do hrobu, musim ji pravidelne upoustet u twc a ted uz dokonce i u hetero povidek... Ale na grafiku atd nemam naladu. Navic zitra me ceka muj prvni den ve firme, kde nastupuju neco jako ucen.... Takze grafiky budu mit dost v praci a dokonce i ve skole, kde mam prome jedne dvouhodinovky nemciny same graficke predmety at uz po studium barev az po predmet, kterej hrozne hezky zni originale a jmenuje se Disegno profesionale xD coz je v prekladu z italstiny Profesionalni design <3
muj tyden se momentalne zklada ze slusneho boleceni, ucesanych vlasu, bot na podpadku, poradnyho compa, mysi a grafickych programu a vikendu se psama xD
Nalada snad prijde... Doufam.... Musi... Jinak me vyhodi z prace bo jsem bez napadu! XD

[12]: tak mw2 by bylo i kdybych sekla s povidkama xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama